Půjčovna

V půjčovně poskytujeme zápůjčku pneumatického nářadí. Toto nářadí vydrží a budete ho moci používat intenzivně bez obav z poškození, odolá i náročnějšímu prostředí a má dostatečný výkon. K dispozici v naší půjčovně na adrese Hradčany u Tišnova (půjčovna nářadí firmy Kámen Brno).

 

Poradíme Vám:
724 226 005
Chci poptat
Kategorie:
Pomoc s výběrem:

 Níže uvedené stroje jsou aktuálně k dispozici v naší půjčovně pneumatického nářadí. Veškeré informace o ceně zapůjčení jednotlivých strojů, o parametrech pneumatického nářadí, stejně jak o kauci vyžadované při odběru z půjčovny pneumatického nářadí, naleznete v tabulce níže.

Pokud máte speciální požadavek na půjčovnu nářadí v Hradčanech u Tišnova, pak nás kontaktujte ideálně telefonicky. Doporučíme vám, poradíme. Vyřešíme s vámi specifické požadavky v rámci zápůjčky kompresorů. Odborní pracovníci půjčovny se vám budou rádi věnovat.

 

 

K SEPSÁNÍ SMLOUVY O PRONÁJMU JSOU POTŘEBNÉ TYTO DOKLADY:

  • Občanský průkaz
  • Druhý doklad (řidičský průkaz, cestovní pas, ...)
  • Výpis z Obchodního rejstříku / Živnostenský list
  • Kauce dle ceny zapůjčeného nářadí

Půjčovna nářadí Hradčany u Tišnova poskytuje zvýhodněné zapůjčení na víkend a dlouhodobé nájmy. Neustále se snažíme rozšiřovat naše služby pro spokojenost našich zákazníků. Kvalita a funkčnost zapůjčeného nářadí je garantována servisním technikem. Půjčovna nářadí Hradčany u Tišnova se těší na vaši návštěvu, rádi vyhovíme všem vašim přáním.