Elektrocentrály - benzínové inventory řady iP

Přenosné inventory (invertorové elektrocentrály) řady iP Atlas Copco nabízí hlučnost pouhých 63 dB(A) ve vzdálenosti 7 m.

Poradíme Vám:
724 226 005
Chci poptat
Kategorie:
Pomoc s výběrem:

Zjistit cenu pro invertory iP Atlas Copco můžete snadno v e-shopu.

Informace o invertorových centrálách Atlas Copco

Benzínové elektrocentrály přinášejí nezávislost na elektrické síti a umožňují pracovat i v odlehlých nebo méně dostupných oblastech bez přímého napojení na elektrickou síť. To je zvláště užitečné pro venkovní práce, na vzdálených staveništích nebo v případě nouzových situací, kdy je potřeba v případě výpadku dodávky el. energie okamžitě využít záložní zdroje (např. zdravotnictví)

Invertory (invertorové elektrocentrály) Atlas Copco používají pokročilou elektroniku a magnety, zaručující vysokou účinnost. Invertor je zařízení vytvářející první vícefázový střídavý proud o vysokém napětí, ten se poté převádí na stejnosměrný proud. Nakonec se stejnosměrný proud převede zpět na čistý, pravidelný střídavý proud o požadovaném napětí a frekvenci.

Přenosné elektrogenerátory iP Atlas Copco jsou určeny ke každodennímu používání nebo častým jednorázovým operacím zpravidla za použití průmyslového nářadí. Elektrocentrály (generátory) lze používat v paralelním zapojení, které poskytuje vyšší množství energie.

Eletkrocentrály iP Altas Copco mají kompaktní provedení a tichý provoz, bez nutnosti doplňovat palivo po dobu až 6-ti hodin. Díky tepelné ochraně lze generátory Atlas Copco iP používat i v náročných klimatických podmínkách. Automatické ovládání napětí (AVR) pak zaručuje šetrnou, stabilní a spolehlivou energii, kterou tato elektrocentrála zásobuje váš pracovní provoz.

Naši technici pro vás zajistí veškerý servis, od předprodejního zprovoznění, přes pravidelné servisní úkony, až po opravy po celém území ČR.

Zaujali vás možnosti invertorových generátorů iP Atlas Copco? Pokud máte konkrétní dotazy ohledně variant, parametrů a výkonu libovolného elektrogenerátoru, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Naši technici vám rádi vysvětlí podrobnosti a zodpoví vaše dotazy ke každému stroji nebo nářadí. Invertorové elektrocentrály iP Atlas Copco si můžete jednoduše z pohodlí domova zakoupit v našem e-shopu.

Invertorový generátor neboli invertorová elektrocentrála

Invertorový generátor je zařízení, které slouží k výrobě elektrické energie. Jedná se o moderní typ generátoru, který využívá speciální technologii nazývanou invertorová technologie. Invertorový agregát pracuje na principu měniče, který převádí stejnosměrný proud na střídavý proud. Tento střídavý proud je následně upravován a stabilizován pomocí elektronických obvodů.

Díky invertorové technologii má invertorový generátor několik výhod oproti tradičním generátorům:

  1. Stabilní a čistý výstupní proud
  2. Kompaktní a lehký design invertorové elektrocentrály
  3. Efektivní provoz s úsporou paliva
  4. Tichý provoz

Invertorové agregáty se využívají nejen ve stavebnictví, ale i v dalších oblastech, včetně kempování, nebo jako záložní zdroj energie v nouzových situacích pro každodenní život.

Co je invertorová elektrocentrála a kdy se používá?

Invertorová elektrocentrála (také možno použít výraz elektrogenerátor) je zařízení pro výrobu elektrické energie, které používá invertor k přeměně stejnosměrného proudu (DC) vyprodukovaného generátorem na střídavý proud (AC). Tato technologie umožňuje efektivnější regulaci frekvence a napětí, což zajišťuje stabilní a čistý výstupní proud. Na rozdíl od tradičních elektrocentrál s konstantním výkonem, invertorové elektrocentrály jsou energeticky účinnější, tiché a ideální pro citlivější elektroniku, jako jsou počítače a mobilní zařízení.

Rozdíl mezi elektrogenerátory a invertorovými centrálami

Elektrogenerátor je zařízení, které přeměňuje mechanickou energii na elektrickou energii. Tento proces probíhá prostřednictvím elektromagnetické indukce, kdy mechanická energie pohání rotor v generátoru, který vytváří elektrické napětí a proud. Přičemž invertorová centrála je specifický typ elektrogenerátoru, který zahrnuje navíc technologii invertoru. Klasické elektrogenerátory přímo vyrábějí střídavý proud, jehož kvalita může kolísat v závislosti na otáčkách motoru. Invertorová centrála však nejprve generuje stejnosměrný proud a pomocí elektronického invertoru ho přeměňuje na vysoce kvalitní střídavý proud.

-----------------------

Specifikace nabízeného sortimentu: invertory Atlas Copco, benzínové elektrocentrály, elektrogenerátory, přenosné elektrocentrály. Dále také: malé benzínové elektrocentrály, centrála benzínová přenosná, elektrocentrály prodej, invertorové elektrocentrály, benzínové generátory, prodej elektrocentrál. 

Zajišťujeme také prodej elektrocentrál i jejich servis a půjčovnu.

P 2000i
P 2500i
P 3500i
P 6000i
NapětíV230
Max. výkonkW1,82,53,36,5
Značka motoruAtlas Copco
Hmotnostkg212645130

Elektrocentrály - benzínové inventory řady iP